Naše akce

Den otevřených dveří DD Klubíčko – Náměšť nad Oslavou

Počasí se umoudřilo, i když to vypadalo, že bude pršet stejně jako na Den otevřených dveřích v DD Klubíčko – Hrotovice, a tak vše proběhlo podle plánu. Pro návštěvníky byl připravený bohatý program – soutěže, dílničky, skákací hrad, malování na obličej a setkání s papoušky. V dopoledních hodinách k nám zavítaly děti z MŠ a ZŠ a odpoledne veřejnost a naši sponzoři, partneři a přátelé.

Více zde

Mezinárodní den dětí v Jihlavě

Děti z Hrotovic si udělaly krásný výlet do Jihlavy, kde si nenechaly ujít Den dětí s Hitrádiem Vysočina v amfiteátru letního kina a nesměly vynechat prohlídku ZOO Jihlava, vstupenky daroval Kraj Vysočina.

Více zde

Mezinárodní den dětí v Náměšti nad Oslavou

Děti z Náměště nad Oslavou se zúčastnily akce v areálu Hájek, kde se uskutečnilo tradiční zábavné odpoledne pro děti plné pohybových aktivit, soutěží a spousty zábavy – JUNIOR DAY.  K vyzkoušení bylo opravdu mnoho zajímavých aktivit – lanové aktivity, lukostřelba či střelba z kuše, vzduchovka, skákací boty, e-boardy, rafting. Mohli jsme si zatančit zumbu, protáhnout si tělo při józe, zaposilovat si na workoutovém hřišti, okusit základy boxu a mnoho dalšího.

Více zde

Okurková liga Znojmo

Náš dětský domov pořádá FLoRBáLeK a dětský domov ve Znojmě Okurkovou ligu. A tak se společně potkáváme ve florbalových utkáních.  Florbal nás baví, pravidelně trénujeme. Na medaili jsme sice letos nedosáhli, ale potkat se s kamarády je skvělé.

Více zde

Den otevřených dveří DD Klubíčko – Hrotovice

Program a občerstvení bylo nachystané, ale počasí nám nepřálo, celý den propršelo. Bylo to znát na návštěvnosti, ale věrní sponzoři, partneři a kamarádi dorazili. Tak snad se příště na nás usměje sluníčko!

Více zde

Sportovní den s armádou

Nenechali jsme si ujít sportování, ukázky MUSADO (boj z blízka – sebeobrana), výcvik psů a také skvělý guláš.

Více zde

Malá kopaná v Uherském Hradišti

Je to dlouholetá tradice, kterou nemůžeme porušit a musíme se zúčastnit. Poskládali jsme tým z dětí, bojovali a skončili na 5. místě z devíti mužstev. A měli jsme nejlepší fotbalistku!!!

Více zde

Výlet na Den otevřených dveří 2024 letiště Náměšť

Po šesti letech se otevřely brány náměšťského letiště a my jsme si nenechali ujít Den otevřených dveří u 22. základny vrtulníkového letectva Biskajská. Po celý den jsme sledovali na zemi i ve vzduchu letecké a pozemní útvary AČR s rozmanitou vojenskou technikou. V zajímavém doprovodném programu jsme viděli vystoupení Vojenské hudby Olomouc a Čestné jednotky AČR, ukázku bojového umění MUSADO a  ukázku výcviku služebních psů a dravců. Velkým zážitkem byl hromadný průlet vrtulníků  a letounů Gripen.

Více zde

Program Finanční gramotnost potřetí

Již potřetí přijeli za dětmi z Náměště nad Oslavou studenti z dobročinně založeného, apolitického studentského spolku v ČR Mise naděje MU Brno s programem zaměřeným na finanční gramotnost, aby dětem pomohli se zorientovat ve světě financí. Tentokrát byl program zaměřený na téma „Jak začít vydělávat“.

Více zde

Návštěva požární zbrojnice

Děti z Náměště nad Oslavou se zúčastnily Dnu otevřených dveří v požární zbrojnici za kamenným mostem. K vidění byla technika hasičského sboru a historické kroniky plné fotografií již od založení sboru v roce 1873.  Z dětí se staly na chvíli hasiči a  mohly si zastříkat s vodou u řeky.

 

Více zde

Beseda s advokáty

Díky NTM dětem proběhla na pracovišti Hrotovice beseda našich starších dětí a dospěláků s advokáty v rámci projektu „To dáš!“ na pracovně-právní téma a téma exekucí.

Více zde

Superfinále florbalu 2024

Díky České olympijské nadaci, která finančně podporuje naše sportovce, jsme se mohli podívat do O2 Arény v Praze na Superfinále florbalu 2024. Pro naše florbalisty skvělý zážitek.

Více zde

Výlet do Aqualandu Moravia

Děti z Náměště nad Oslavou se vypravily za vodními radovánkami do Aqualandu Moravia. Výlet se mohl uskutečnit díky tržbě  z Obchůdků s Albertem.

Více zde

Potravinová sbírka Albert

Potravinová sbírka se stala pro DD Klubíčko obohacující tradicí. Již třetím rokem probíhá v prodejně Albert, Modřínová 694, Třebíč.  Děkujeme všem, kdo do potravinové sbírky přispěli 357,5 kg trvanlivých potravin, které obohatí náš  jídelníček.

Více zde

Zapojili jsme se jako každý rok do akce Čistá Vysočina, která je spojená s úklidem přírody. Děti z Náměště nad Oslavou pravidelně zbavují odpadků okolí cesty U Vícenického žlebu.

Více zde

Florbalový turnaj „Florbálek“

Náš dětský domov pořádal pro děti z dětských domovů již X. ročník „Pokusu o florbalový turnaj“ FLoRBáLeK, kterého se zúčastnilo 7 dětských domovů. Svoji návštěvou nás poctili radní Kraje Vysočina pro školství Jan Břížďala a starosta města Náměšť nad Oslavou Jan Kotačka. Na prvních třech místech se umístily DD Telč, DD Jemnice a DD Klubíčko – Náměšť nad Oslavou. Náměští florbalisti doufali, že letos všechny porazí a budou první, ale k jejich lítosti a smůle se to nepovedlo. Tak třeba příště, ale budou muset víc trénovat.

Velkým překvapením bylo pro nás, když vítězný DD Telč se rozhodl, že když je to jubilejní ročník a oni již po několikáté vyhráli, tak nám věnují cenu za 1. místo – dort. Děkujeme, tím jsme vlastně byli tak trochu první!!!!

Poděkování za spolupráci patří DDM Radost, Náměšť nad Oslavou, ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova, ČSŽ Náměšť nad Oslavou a všem sponzorům, bez kterých by se turnaj nemohl uskutečnit.

Více zde

Jaro u koní

Děti z Hrotovic si užily akci pořádanou DDM Náměšť nad Oslavou v Jezdeckém klubu Dukovany, kde se seznámily s péčí o koně, nechyběla projížďka a došlo i na společné fotografování.

Více zde

Velikonoční obchůdky s Albertem 2024

V rámci projektu Velikonoční obchůdky s Albertem 2024 jsme s dětmi prodávali velikonoční dekorace v prodejně Hypermarket Albert Třebíč, Znojemská  – 15. 3. Náměšť nad Oslavou a 22. 3. Hrotovice. Děti se podílely na výrobě předmětů  a následně i na prodeji. Poděkování patří všem, kteří přispěli k tržbě, která bude využita ve prospěch dětí.

 

 

 

 

Více zde

Novoveská pirueta

DD a ZDVOP Nová Ves u Chotěboře uspořádala taneční soutěž a naše šikovná děvčata z Hrotovic si nenechala ujít účast. Povzbutit soutěžící přijel i Marek Adamczyk s tanečnicí ze StarDance. I když jsme drželi všechny palce, děvčatům se nepodařilo umístit na vítězných místech, ale „není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“.

Více zde

Projekt DIGI ROZHLED

Díky organizaci Nadání a dovednosti o.p.s. jsme si díky projektu DIGI ROZHLED rozšířili digitální dovednosti a zdokonalili v kyberbezpečnosti.

Více zde

Velikonoční obchůdky s Albertem na MZe v Praze

Dne 13. 3.  jsme s dětmi z Náměště nad Oslavou prodávali v rámci projektu Velikonoční Obchůdky s Albertem 2024 jarní a velikonoční dekorace na Ministerstvu zemědělství v Praze.  Děti se intenzivně zapojily do výroby předmětů a následně i do prodeje. Děkujeme Nadačnímu fondu Albert  a zaměstnancům MZe, kteří zakoupeným výrobkem  přispěli k tržbě 16 505,- Kč, která bude využita ve prospěch dětí.

Více zde

Vaření se Zdravou 5

Děti z Hrotovic 17. 2. a následně i z Náměště n. Osl. 25. 2. absolvovaly pod vedením zkušené lektorky program zaměřený na zásady zdravé výživy.

Více zde

Mistrovství světa v biatlonu v NMNM

Díky nabídce organizačního výboru BMW IBU Mistrovství světa v biatlonu 2024 jsme strávili příjemné odpoledne v areálu Vysočina Arena v NMNM, kde jsme měli možnost zažít vrcholnou soutěž biatlonu a prožít nádhernou sportovní atmosféru při sprintu žen na 7,5 km.

Více zde

Bruslení

Učíme se a zdokonalujeme v bruslení. Musíme zvýšit fyzickou kondici a shodit přebytečná kila z Vánoc.

Více zde