Naše akce

Workshop Mozguma

Děti z Náměště nad Oslavou se zapojily v rámci akce DDM Radost do kreativní tvorby a podařilo se jim vytvořit jarní kytici z pěnové gumy Moosgummi.

Více zde

Program Finanční gramotnost

Přijeli za námi studenti z dobročinně založeného, apolitického studentského spolku v ČR Mise naděje MU Brno z programem zaměřeným na finanční gramotnost, aby dětem pomohli se zorientovat ve světě financí a naučili je  hospodařit s penězi.

Více zde

Světový pohár v biatlonu v NMNM

Díky nabídce vedení ČSB a SK NMNM jsme strávili příjemné odpoledne v areálu Vysočina Arena v NMNM, kde jsme měli možnost nejprve využít  doprovodný program Světového poháru v biatlonu jako např. bitlonovou střelbu a následně prožít nádhernou sportovní atmosféru při závodu na 10 km sprint mužů.

Více zde

Muzikofiletika

Děti z Náměště nad Oslavou se pravidelně setkávají s muzikoterapeutkou Svatavou Drlíčkovou. Při muzikofiletice dochází k rozvíjení kreativního potenciálu osobnosti děti, seznamují  s technikou bubnování na bubny djembe a dalšími netradičními nástroji.

Více zde

Jarní prázdniny

O jarních prázdninách  se děti opravdu nenudily. Zapojily se do programu DDM Náměšť nad Oslavou, navštívily výstavu vozů Škoda v Olympii, Modelový svět Brno, JumpPark Brno, rodinné zábavní centrum Labyrint Třebíč  a filmové představení Asterix a Obelix: Říše středu. Chodily na turistické vycházky, sportovaly, tvořily výrobky na Velikonoční Obchůdky s Albertem a relaxovaly.

Více zde

Bruslení v Náměšti nad Oslavou

Děti z Náměště nad Oslavou s nadšením vyrazily na zimní stadion, bruslení je zábava.

Více zde

Masopust

Děti z Náměště nad Oslavou navštívily Centrum tradiční lidové kultury v Třebíči, aby si užily masopustní veselí. Vyrobily si barevné papírové čepice a podílely se na přípravě masopustních koblížků, které s chutí snědly.

Více zde

Výlet do Aqualandu Moravia

Děti z Náměště nad Oslavou si užily dostatek vodní zábavy v bazénech a na  atrakcích.

Více zde

Bruslení v Rouchovanech

Děti z Hrotovic si prověřily své bruslařské dovednosti na ledové ploše v Rouchovanech. Neobešlo se to ani bez pádů, ale záchranku jsme volat nemuseli.

Více zde

Dětský karneval v Hrotovicích

Děti z Hrotovic prožily ve Sport-V- Hotelu  karnevalové odpoledne. Na programu byly soutěže, nechyběla ani dětská diskotéka, animační program s klauny a taneční představení.

Více zde

Návštěva filmu Avatar: The Way of Water

Děti z Náměště nad Oslavou navštívily za odměnu za zapojení do Adventních Obchůdků s Albertem 2022 NF Albert dobrodružný sci-fi film z nádherného světa Pandory.  Film je velkolepým a strhujícím dobrodružstvím plným akce Jake Sullyho, Neytiri a jejich dětí, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu.

Více zde

Tříkrálový průvod a sbírka

Děti z Náměště nad Oslavou se zapojily do Tříkrálové sbírky, která pomáhá lidem v nouzi a nenechaly si ujít akci Tříkrálový průvod, který prošel Náměští nad Oslavou. Kromě tří králů na koních se průvodu zúčastnili i místní obyvatelé v kostýmech. Po přivítání tří králů a koledníků na Masarykově náměstí před radnicí se všichni společně vydali k živým jesličkám.

Více zde

Charitativní projekt „Dvakrát v roce Vánoce“

 

Zimní stadion města Třebíče KHNP arena se o první přestávce domácího derby Třebíč – Jihlava změnil v místo nadílky pro naše děti. Již po desáté dostaly děti díky SK Horácká Slavia Třebíč a divákům dárky pod vánoční strom jako o Vánocích a nechyběla ani plyšáková sprcha. Děkujeme za skvělou akci!

 

Více zde