Projekty

Projekt „ADVENTNÍ OBCHŮDKY S ALBERTEM 2021“

je organizován a finančně podpořen v rámci grantového programu NFA www.nadacnifondalbert.cz   „Adventní Obchůdky s Albertem 2021“ po celé České republice.  Na nákup materiálu k vyrábění jsme získali v rámci tohoto projektu finanční příspěvek 3 500,- Kč. Děti se zapojují do výroby vánočních dekorativních předmětů a dárků, které budeme prodávat před prodejnou Hypermarket Albert – Třebíč, Znojemská v pátek 26. 11. 2021. Tržba za prodané výrobky bude využita ve prospěch dětí, které se na projektu podílí (září – prosinec 2021).

Projekt „NOTEBOOKY a IT VYBAVENÍ PRO ONLINE VÝUKU PRO DD NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU“

nám poskytl příspěvek z majetku nadačního fondu v rámci grantového programu NF Albert „ Notebooky a IT vybavení pro online výuku“ ve výši 10 000,- Kč na pořízení počítačové techniky.

Program „VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME“

je program společnosti TESCO STORES ČR, a.s. a Nadačního fondu Tesco  https://itesco.cz/pomahame/about, který poskytuje finanční podporu na realizaci veřejně prospěšných projektů. Zapojili jsme se s projektem “ Splněná přání dětí z Dětského domova Náměšť nad Oslavou „, který má za cíl zažít výlety dle představ, zájmů a přání dětí. Na projekt jsme získali finanční obnos 20 000,- Kč (březen – listopad 2021).

Projekt „VELIKONOČNÍ OBCHŮDKY S ALBERTEM 2021“

je organizován a finančně podpořen NFA www.nadacnifondalbert.cz, který v rámci projektu zajišťuje příspěvek na materiál ve výši 2000,- Kč, prodejní místo na prodejně Albert a PR podporu celého projektu.  Děti se zapojí do výroby dekorativních předmětů s velikonoční tématikou, které se následně v předvelikonočním čase budou prodávat v prodejně Albert Třebíč nebo online. Tržba za prodané výrobky bude využita ve prospěch dětí, které se na projektu budou podílet (duben 2021).

Projekt „UMĚNÍ A KULTURA NÁS OBOHACUJE“

je finančně podpořen Nadačním fondem Albert v rámci grantového programu „BERTÍK POMÁHÁ 2021″      www.nadacnifondalbert.cz a výše příspěvku je závislá na hlasování veřejnosti v prodejnách ALBERT s tzv. Bertíky a nám se podařilo získat částku 40 000,- Kč. Projekt „Umění a kultura nás obohacuje“ je zaměřen na obohacení osobnostního rozvoje u dětí, které by měly mít příležitost tvořit, poznávat umění a kulturu. Zahrnuje vlastní tvořivou a terapeutickou aktivitu – muzikoterapii, i poznání současného uměleckého světa – film, divadlo, muzikál, koncert (leden – prosinec 2021).