Vánoční posezení
13.12.2025
V předvánočním čase jsme se s dětmi sešli, abychom nasáli adventní atmosféru a společně poseděli u vánočního stromečku, kde se objevily již první dárky „Krabice od bot“ z Diakonie Myslibořice. Děti si připravily program plný písniček a tanců. Bylo to milé, krásné až dojemné překvapení, díky kterému víme, že trávit s nimi čas a provázet je životem, který je mnohdy plný útrap a bolesti, má smysl. Děkujeme děti !!!






